Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabídka práce Czech capital invest (TF-Marketing)

Tak já to tady malinko aktualizuji. Nedávno jsem tam skončil. První dojem z pobočky byl dobrý, na pohovor přišel chlap, který budil respekt a celý pohovor byl v pořádku, potvrzuji i to s těmi dotazníky, který jsem jen tak mimochodem vyplnil letmo. Byl jsem na pohovoru ujištěn že jde o investice a že nejsou žádné

podělané callcentrum

. Opak je pravdou, sice voláte ohledně investic, ale.... 98% dní jsou stylem, že voláte to samé a je to jako kolovrátek, ráno novým klientům, pak stávajícím a řešíte opravdu stereotypně ty samé věci tudíž i samé věty.

A teď k tomu zajímavému, ve fixu na IČO nabízí 20 000+ provize, které však ale uvidíte až klient daný obnos zobchoduje (% dle objemu peněz). To samozřejmě může být i později, jenže pokud neuděláte jakýkoliv obchod za měsíc tak se na 99% na 20 000 čisteho nedostanete. Denně je podm. navolat 180 minut. Vemte prosím v potaz že na začátku prac. poměru vás 70% lidí po 5 sekundách tipne a vy musíte další 3 minuty vypsat jeho papír. Když limity nebudete plnit dávají vám srážky. Pracovní doba je od 8:30 do 5 a od 15. každý měsíc kdo nemá uzavřen obchod tam sedí do půl 6. Tzn. když si potřebujete něco vyřešit na úřadech musíte si vzít aspoň půl den dovču - to znamená 500kč z výplaty dolů za každý pul den co chybíte, za den je to 1000kč.

Když to sečteme a sám porovnám s kolegy tak bylo běžné, že tam kolegové měli např. na výplatu 12 000kč - zaplatili zdrav. soc. pojištění a na utratu na celý měsíc jim zbylo pouhých 7000. 7000 za práci do půl 6. Dokonce jsem zažil i případ kdy dostala kolegyně za celý měsíc jen 2150. Rozhodně tohoto zaměstnavatele nedoporučuji. Je to vyloženě callcentrum bez sluchátek kde voláte, voláte a voláte akorát z mobilu kde si paní recepční denně opisuje minuty a tím že voláte provolaným lidem tak je 80% z nich už tak vytočených po slově "kapitálový trh", že vás seřve vytípe apod. protože lidé kteří investují, už své brokery mají za ta léta.
Nabízejí také nejrůznější benefity, např. vůz pro osobní účely. Je to Audi A8 ale vozí se v tom víceméně jen manažeři protože vy abyste na ten vuz dosahli musíte natočit obrovská kvanta peněz, aby se vám to vyplatilo.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny