Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nechat ocenit starožitné kapesní hodinky?

Zdravím, omlouvám se, jestli je to naprosto mimo téma této poradny, ale nenapadlo mě kam jinam to napsat.
Na konkurenčním foru pro sběratele mi nikdo neodpovídá a tady se cítím jako doma :)

Máme v rodině pěkné kapesní hodinky Rosskopf, jsou v pěkném udržovaném stavu, ale nefunkční.
Vůbec nevím kde je nechat ocenit, zda mají nebo nemají nějakou hodnotu a zda je dobré je nechat jak jsou nebo je nechat kvalitně opravit.

Nenašel by se tu někdo kdo by o někom v okolí Pardubic věděl?

Mám i nějaké fotografie, ale jsou focené mobilem, tak omluvte kvalitu :)
1# rnj80Oh.jpg
2# d04Ddoa.jpg
3# LaSmIgT.jpg

Dobrý den
Zdedila jsem sbírku cca 40 ti kusů kapesních hodinek. Jedná se o značky Rosskopf, Doxy a jiné ( omlouvám se pokud jsou ty názvy špatně napsané ).
Byla bych moc ráda pokud by jste zde věděli o někom kdo by byl ochotný mi kusy alespoň přibližně ocenit. Přemýšlím že vše prodám, ale nemám absolutně představu za kolik.
Bydlím kousek od Prahy a není připadně problém po Praze dojet a nebo pokud stačí foto mohu vše nafotit.

Děkuji
Klára

pokial ste z blízkosti Prahy,skúste sa obrátiť napr. na hodinárstvo Bechyně,Štepánská 57,Praha 1......tam Vám určite poradia profesionálne,pan Vladimír Bechyně je pán hodinár s velkým P a máte ho tam "po ruke".....orientačne staré Doxy sa pohybujú cca 50-350 eur podla stavu,prevedenia,s výnimkou nejkých special edition,podobne sú na tom rôzne Elgin/lord Elgin,Waltham,Excelsior Park,vyhladávané a relatívne drahé sú IWC Schaffhausen,Reuge,Heuer,Rolex,Omega,Jaeger až po tie najcenejšie a la Breguet,Vacheron et Constantin,LeCoultre,Jaeger-LeCoultre,Patek Philippe,Bovet,Parmigiani Fleurier a spol....

Dobrý den
Moc Vám děkuji za odpověď.
Omega jen tak z hlavy vím že tam též jsou a i jedny funkční klíčovky. Pokud se nepletu tak ty hlavní kusy jsou téměř všechny funkční a též mám pár komponentů a sadu nářadí na opravy.
Za pánem se zastavím a uvidíme co mi na to řekne. Třeba to nebude mít žádnou cenu.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den
Klára