Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Brigáda - špatná evidence

Dobrý den, dnes jsem si byl vyzvednout na brigádě peníze. Strašně jsem spěchal, takže jsem přišel, přepočítal, podepsal a odešel. Bohužel, veděl jsem, že mám dostat něco kolem 6-7 tisíc, a já dostal 6500, nevšiml jsem si však, že jsou na papíře napsané špatně hodiny, a vzali mi 2 odpracované dny (=1000 korun). Jednak nejsou tam zrovna nejvíc vstřícní a už se tam i ojebávalo s penězi. Když se pak dostal domů a koukal na vyfocenou evidenci hodin a výplatní list, bylo tam napsané o ty 2 zmiňované dny méně. Mají povinnost mi to doplatit, nebo jsem kvůli těm podpisům už vše přijal a odsouhlasil, že mi nic nedají.

vyfocenou evidenci hodin a výplatní list, bylo tam napsané o ty 2 zmiňované dny méně.

Jestli to nesouhlasí,musí to doplatit,třeba v příští výplatě.Podepisoval jsi asi jen převzetí peněz a ne správnost podkladů,za ty výpočty ručí účetní.

My jako brigádníci jsme měli chodit až od půl.
Normálně by to mělo být: 7:00 - 15:30 (30 minut pauza)
Všichni chodili: 7:00 - 15:00 (30 minut pauza)
Brigádníci měli chodit: 7:30 - 15:30 (30 minut pauza)
Brigádníci chodili: 7:30 - 15:00 (30 minut pauza)
S tím, že už tam skoro nikdo nic nedělal, a všichni odcházeli, ale bylo mi vysvětleno, že to je kvůli tomuto, takže se dny brali jako 7 hodinová práce.

Vše vyřešeno, trošku sklamání, ale co už. Prémie to vyrovnaly.