Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pujcka bez registru.

Zdravim, pujcil jsem nejlepsimu kamosovi cca 72000 na auto protoze se dostal do problemu diky otci ktery si na nej vzal pujcku, on jako mlady blby souhlasil a jeho otecneplatil, tim padem on pujcku nedostane.
Existuje nejaka bankovni ci nebankovni spolecnost ktera by mu pujcila takovy podil ? Pracuje v Semperflexu vim ze ma aspon 19000 na ucte mesicne a druhou smlouvu na dalsiho pulroku.

Vim ze u me v Komercce by nepochodil...
Jestli mate nekdo zaznam, a obdrzel jste takovou pujcku, budu rad za nazvy bank nebo nebankovnich spolecnosti. Dekuji.

Nabídka pro reklamní agenty: https://ekonomicka.poradna.net/info/advertising
Upozorňuji, že vkládáním reklamy do témat porušujete nejen pravidla tohoto webu, ale i zákon o reklamě. (Kurt)

Když si "nejlepší kámoš" od nebankovní společnosti dokáže pujčit pár desítek tisíc rozhazovat, a mi tvrdit že měl naspořené.. když jsem ho do poslední chvíle pomalu živil, vím že naspořené určitě nic neměl. Tak mě vážně netrápí že by si půjčil znovu a tím mi dluh splatil =) jak řekl/napsal prasak. má pravdu.