Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou banku?

Dobrý den.
Manželka ještě před rokem dělala poštačku a dosud ma učet u poštovní.
Předevčirem ji zas přišel email že zdražují poplatky.
Začina řešit kam přejit.
Jsme s Ostravy a podminka je, aby tam byla pobočka.

Nikdy kartou neplatila, jen si 2 x za měsic na poště vybrala penize.
Plati však přes učet nakupy od činanu (ali,ebay).
Co by jste doporučili za banku?
Mi se zamlouva mBank.

Čím více peněz v bance (celkově) máš, tím výhodnější podmínky lze získat. Kompletní vedení účtu se vším všudy zdarma, zlaté/platinové karty s cestovním pojištěním a dalšími benefity. Tohle ale obvykle začíná někde na 1mio Kč (či několika mio hypotéky).

Z řešení pro běžné lidi se mi nejvíce zamlouvá FIO. Že není bankomat? Vybírali jsme z něj (na řadu let) peníze jen jednou a byla to hodně zajímavá adventura ]:)Vím, nejsem typický příklad.. Prostě se vybere pár tisíc a na několik měsíců to vystačí, jen je třeba platit vše kartou.

Na placení doporučuji kreditní kartu, při zaplacení měsíční útraty do určitého dne následujícího měsíce je vše zdarma/bezúročné. Navíc kartová společnost často připisuje i bonusy (1% z obratu např.).