Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjčka bez kontaktování zaměstnavatele?

Zdravím,
rád bych se zeptal, existuje půjčka kde nebudou chtít kontaktovat zaměstnavatele?
Né že by to byl nějaký problém, ale prostě nechci aby věděl, že si půjčuji peníze.
Potřebuji si půjčit 20000-30000kč, měsíčně z výplaty po uplacení všech nákladů bydlení/jídlo atd... mi zůstane na útratu 12000-14000kč takže není problém splácet měsíčně třeba 5000-10000kč.
Zkoušel jsem se registrovat do nějakého systému, kde po registraci volají různé společnosti a nabízejí půjčky za šílené úroky to mě je ale vcelku jedno. Vždy ale chtějí kontaktovat zaměstnavatele a to je to, co nechci. Peníze potřebuji co nejdříve proto není možné si naspořit.

Děkuji předem za odpověď a přeji krásný den.

nabízejí půjčky za šílené úroky to mě je ale vcelku jedno.

Tobě je jedno,kolik přeplatíš zbytečně navíc?Tyhle společnosti sice inzerují,že nepotřebují žádné záruky ani kontroly v registrech,ale mají to ošetřené smlouvami třeba se zástavou nemovitosti,rozhodčí doložkou apod.Takže jakmile se zpozdíš s nějakou platbou,hned napálí hrozné sankce nebo to pošlou k soudu a pak už přijde exekutor.Dojdi si do normální banky,teď půjčky a úvěry lidem nutí.
A pokud vím,když volají do firmy,tak jim nehlásí,kolik a proč si chce někdo půjčit.
Jen ověřují,jestli souhlasí Tvůj měsíční příjem udaný při žádosti o půjčku,jestli je žadatel schopný splácet.A v práci můžeš případně třeba říct,že si chceš půjčit na vybavení bytu,na tom snad nic špatného není a bude jim to úplně jedno.