Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdravotní pojištění

Přeji hezký den,

rád bych se Vás zeptal na povinnost platby zdravotního pojištění za měsíc březen v případě, že jsem byl v únoru vyloučen ze studia na vysoké škole (ČVUT). Dopis mi přišel 26.2 a já sám jsem si jej vyzvedl až 2.3. Selský rozum mi říká, že po mě nemůžou požadovat platbu za měsíc únor, avšak za březen?

moc Vám děkuji za odpovědi.

S pozdravem,
Honza

Stat ho za tebe plati, pokud jsi student nebo evidovan na uradu prace.
Pokud jsi zamestnan, tak ti ho strhava z platu automaticky firma a posila na patricne mista

Pokud nejsi ani student, ani zamestnanec, ani v evidenci uradu prace, pak si ho musis platit sam. Byl jsi necim z toho v breznu?

Po vylouceni ze skoly jsi mel jit na urad prace a nebo do prace. Sezeni doma na zadku holt neco stoji :)