Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fio banka a PayPal

Dobrý den,
mám takový problém. Nechal jsem si vybrat z PayPalu nějaké peníze (Ne nic velkého, ale pár stovek to je), které se mi ale nepřičetly na účet a jsou napsaný jako „bezhotovostní příjem“. Jak prosím zařídit, aby se tyto peníze promítly na zůstatek účtu a mohl s nimi normálně platit? Není to tím, že jsem zapomněl bankovní účet na PP ověřit? Taky mi asi na int. bankovnictví objevilo „Blokovaná částka: 96,2 Kč“ (to je asi desetina té částky, co jsem měl dostat).

Děkuji.

Ano, to vím, to jsem při zakládání platil, ale to se pak započítává do běžného zůstatku.
Zde dávám screen, nevím, jestli ty k čísla k něčemu byly, ale radši jsem je zatmavil, prostě jde o to, že vidím, že to přišlo, ale nepřičetlo se mi to k zůstatku.
DWIYHY.png Taky nevím, proč tam je datum 6.4, když jsem si to nechal poslat snad někdy před 3 dny.