Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozastavení podnikání

Dobrý den,

jsem OSVČ vedlejší, v důchodu,pracuji na živ.list -zpracování účetnictví a daňové evidence.
Nyní zpracovávám jen jednu firmu ale platí mi jen malou částku, uvažuji o pozastavení podnikání a můj dotaz zní: můžu pracovat na DPP ve svém oboru? Děkuji.

Dobrý den,

možná jsem to nesprávně uvedla, ale já jsem osoba samostatně výdělečně činná ale jelikož jsem již v důchodu tak vedlejší OSVČ.¨
Proto jsem se ptala, zda když si pozastavím podnikání, můžu pracovat na dohodu o provedení práce ve svém oboru vedení účetnictví a daňové evidence.
Děkuji.