Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dalo by se vydělat na svém těle?

Ahoj všem, co myslíte, dalo by se nějak vydělat tím, že by člověk prodal své tělo? Samozřejmě myslím až po smrti, že by mi někdo za živa zaplatil a po smrti by třeba ze mně mohli udělat kostru do biologického kabinetu, nebo použít orgány na transplantace apod. Nebo třeba by ze mně mohli udělat něco takovéhohle:
www.denik.cz/ostatni_kultura/bodies-v-brne-zustano u-do-ledna-vystavu-uz-videlo-70-000-lidi-20141113- 31nu.html
A nevíte, jak jsou třeba odhadci nemovitostí, kdo by dokázal nějak objektivně odhadnout cenu mého těla? Díky všem za rady Danny

To je škoda... A co třeba když se medici učí pitvat? To za to člověku nic nedají že si jim dá své tělo?
Mně to napadlo, že mně nějakej chlápek v hospodě říkal, že za ním přišel prý takovej divnej týpek, a nabídl mu že od něj koupí flašku krve za 5000Kč. Prý to potřebuje na nějaké výzkumy, ale on říkal že si to nejspíš přidává do jitrnic:) Škoda že takových není víc.
Nebo kdyby nějakej ujetej milionář chtěl mít doma pravou kostru na ozdobu, tak by taky mohl slušně zaplatit ne?

Pokud chceš někde stát soukromě jako kostra,legálně to nepůjde.Tak si najdi toho milionáře,nech si zaplatit a pak se v dohodnutém termínu nech utratit a tajně vypreparovat.Možná když se ožereš a usneš v mraveništi,budeš to mít zadarmo a on jen pak "náhodou" najde lidskou kostru.:-D

Kdybyste měli pocit, že tělo můžete prodat, mýlíte se. "Jde výhradně o dárcovství,

Darováním těla nevyděláte

Darovat po smrti své tělo pro vědecké účely chce čím dál víc lidí. Na ostravské lékařské fakultě se loni z tohoto důvodu přihlásilo pět set zájemců.Takže materiálu mají zadarmo dost.

darování těla na vědecké účely

Ale nějaké možnosti tu jsou:
Darujte části svého těla a můžete si přijít na slušné peníze. Otázkou je: přežijete?

To je zajímavý. Takže nejlepší by bylo prodávat sperma v Německu:)
A myslíte že tam u toho člověku nějaká pěkná sestřička pomůže?
Ani ledvina se nedá prodat legálně? To se nedivím že pak spousta lidí čeká až se najde dárce a třeba se nedočkají.
A proč nefunguje v téhle oblasti kapitalistický trh? Vždyť třeba ledvina by pro někoho mohla mít dost velkou cenu?

Jsi blb nebo jen provokuješ.Buď rád,že máš svoje tělo celé a zdravé.
Prodáš někde tajně jednu ledvinu,druhá pak vypoví službu,dárce na transplantaci nenajdeš,takže sám skončíš na dialýze.Pak se to prozradí,odsoudí tě za nelegální obchod a tu dialýzu budeš dostávat na Pankráci bez nutnosti na ni docházet.:-)

mně nějakej chlápek v hospodě říkal, že za ním přišel prý takovej divnej týpek, a nabídl mu že od něj koupí flašku krve za 5000Kč. Prý to potřebuje na nějaké výzkumy, ale on říkal že si to nejspíš přidává do jitrnic:)

-tak to zkus taky,ovšem do jitrnic se krev nedává a do jelit si lze koupit krev mnohem levněji na jatkách z jiného vola.

Můžeš si třeba vyholit hlavu a nechat potetovat reklamami. Třeba se někdo (firma?) najde, který ti za ni zaplatí.

S výdělkem z prodeje orgánů příliš nepočítej, prodej probíhá poněkud jinak :-) Můžeš naštudovat "Lovci orgánů" od Thomase Gordona či shlédnout kultovní film Fleisch (1979)