Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôžička od Raiffeisen banky

Dobrý deň, potrebujem súrne z rodinných dôvodov pôžičku od Raiffeisen banky aspoň tých 1500€. Majú tam tú výhodnu superrýchlu pôžičku bez poplatkov, niektorí ludia si ju vychvalovali, len neviem či mi ju schvália, mám 22 rokov, som občanom SR, zamestnaný na pracovnú zmluvu už 8 mesiacov, mesačný plat 500-600€ v čistom. Niekedy sa podarí aj viac.

banku nezaujíma "zarobím niekedy viac" ,banku zaujíma priemerný mesačný zárobok,ktorý Ti potvrdí mzdová účtareň,či máš aj iné pôžičky,úvery,iné typy strhávania /alimenty,exekúcie etc/,či nedlžíš na zdravotnom a sociálnom poistení,či nemáš zápis vo verejnom a medzibankovom registri dlžníkov a či Ti po všetkých povinných zrážkach zostane aspoň životné minimum,t.j 86 eur a 20 eur za každé nezaopatrené dieťa a obvykle už banky začínajú presadzovať zásadu,že mesačná splátka by nemala presiahnuť 1/3 hlavného mesačného prijmu/a čo sa Ťa momentálne netýka,či si schopný požičanú sumu splatiť zo svojho príjmu do 60 roku života bez nutnosti použiť ručitela/,pokial toto všetko splňuješ bez nejakých zádrhelov,pôžičku Ti bez problémov dajú,pri takýchto rýchlych pôžičkách počítaj s vyššími úrokovými sadzbami,poplatkami za sprostredkovanie úveru,vyšším poistným a vyššími mesačnými splátkami,zbytok už bol povedaný v poradni "život" viz už tu daný odkaz....