Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pojištění novorozence

Máte nějaké tipy,jak nejlépe pojistit novorozence,tj.kde a jakou pojistkou?
Nevím,jestli se vyplatí nějaké pojištění se spořením,když někdy za 18 let z toho dostane pár tisíc,nebo za stejné pojistné raději nějakou normální s vyššími vyměřovacími základy.
Díky za rady a vaše zkušenosti.

Pánové,děkuji vám za rady.S tím úrazovým pojištěním mimina máte pravdu,skákat z postýlky zatím asi nebude.Tak oběhnu přímo pobočky všech místních pojišťoven,ať mi poradí a pak to porovnám.Hlavně něco,co jde případně časem změnit.