Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herbalife

Zdravím, sháním práci z domu a přimotal jsem se přes projekt podnikánízdomu na možnost práce pro herbalife. Jde o jakési sestavování jídelníčků klientům a tak podobně. Problém je, že po nastudování jimi zaslaných dokumentů a následném telefonátu po mě chtějí uhradit jakýsi vstupní balíček s jejich produktem, který mi následně zašlou. Poté by mělo následovat školení a zapracování k ním do firmy. Zajímá mě pouze důvěryhodnost, abych ty peníze nevyhodil do koše. Máte někdo zkušenost?

Ja som sa nechal namotat po skonceni VS - rodicia mi pozicali 150 litrov a nepredal som ani krabicku :(, vsetko som vracal ale naspat som dostal asi 70 litrov. Takze niekto na mne hodne zarobil a ja som sa poucil. Nechod do toho v ziadnom pripade, ak chces predavat, skus si zohnat pracu obchodnika juniora v nejakej firme