Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr školy

Dobrý den,
protože mi je 15 let chtěl bych se zeptat ohledně výběru školy (spíše s technickým zaměřením)... V budoucnu bych chtěl mít co nejlépe placenou práci (klidně i v zahraničí). Ve škole se snažím a mám vše na výbornou, protože chci v budoucnu něco dokázat, ale zatím nemám žádnou zkušenost (jak bych mohl). A proto vás prosím o radu. Děkuji

Abys to rozhodování neměl tak jednoduché, přidám k předchozím
odpovědím svůj názor:

Je dobře, že přemýšlíš o tom, co budeš v budoucnu dělat,
i o tom, že bys chtěl dobře placenou práci.

Peníze jsou důležité a je příjemné je mít, mnohé to může usnadnit.
Ale nekoupíš za ně všechno (ty nejdůležitější věci se koupit nedají)
a pokud budeš práci dělat jenom pro peníze, budeš nakonec otrávený
(práce tě nebude bavit) a ty peníze si ani pořádně neužiješ.

Podle mne by ses měl zamyslet spíše nad tím, co tě zajímá/baví,
a snažit se najít školu stejného nebo podobného zaměření.