Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 nebo T-mobile? Nebo něco jiného?

Zdravím,
potřeboval bych si zřídit nějaký tarif.

Mé požadavky jsou:
Volání do všech sítí v částce tarifu
SMS do všech sítí částce tarifu
A hlavně internet alespoň 1gb-měsíc.
Cena tak do těch 800/měsíc.

Když se podívám na ceny tak jsou naprosto totožné, u o2 se mi líbí, že si můžu přiobjednat další "multisimkarty" na internet, kterou bych potřeboval do tabletu. U t-mobile něco takového bude asi taky, ale nenašel jsem to.
Zatím se mi nejvíce líbí o2, ale zase na druhou stranu, když se zeptám na to někoho v okolí tak říká "Hlavně né o2!"

Volání do všech sítí v částce tarifu
SMS do všech sítí částce tarifu

to jako myslíš neomezeně?

A hlavně internet alespoň 1gb-měsíc.

Tak to předem diskvalifikuje většinu tarifů. Jakou požaduješ rychlost?

Jinak coby mobilní mudla máš v podstatě dvě možnosti: akceptovat nabídku primárních opů pro mudly (tj. děsně předraženou), nebo se poohlédnout po nabídce virtuálů.

Předem ti radím: pokud chceš internet, velmi dobře si zkontroluj, jaké je pokrytí netem v rámci oblastí kde bydlíš! V případě tarifu se uvážeš na docela dlouhou dobu, a tam už je reálné riziko, že tě stihne vypínání 3G a skončíš na nějakém 2G humusu, kde 1GB dat za měsíc neprotaháš, ani kdyby ses na hlavu stavěl...

edit: např. pausal.aspx za cca 700Kč (provozováno na síti T-mobile)

Zvolil jsem nakonec o2.
Internet v mobilu právě mám i teď kupuju si každy tyden balíček 75mb/49kč. Někdy mi to nevyjde a koupim si tenhle balíček 2x.
Právě pracuji jako řidič nakladního auta. Jezdím jen po republice a internet je děsnej pomocník, když potřebuji najít nějakou tu firmu která má nové popisné číslo a v navigaci ji nemám a to je řekl bych vělká většina taky mám v navigaci už docela staré mapy 2014/09 spousta toho tam už není no.
Teď navíc, když budu mít k dispozici 1gb dat tak nebudu muset ty data tak šetřit jako teď.