Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adsense založení živnosti

Dobrý den, našel jsem o adsense a živnosti spoustu článků, ale jsou z roku 2008 , 2010 atd.. Můžete mi prosím někdo v pár bodech napsat jak postupovat?

1. kam zajít zažádat? A jaké formuláře vyplnit?
2. jak často podávám daňové přiznání?
3. platím z příjmu adsense daně nebo už je to zdaněné?
4. chci začít podnikat od nového roku, kdy to jít ohlásit? Do konce prosince, nebo stačí 2 ledna?
5. jakou rubriku zaškrtnout při založení živnosti? Reklama a marketing?

Moc děkuji za aktuální INFO. Dík

1. Živnostenský úřad, FÚ, OSSZ, ZP
2. DPH měsíčně, DFPO (případně další daně) ročně
3. nic zdaněné není, o to se musíš postarat sám
4. klidně 2.1.
5. poradí ti na živnosťáku, dej si tam toho co nejvíc; nevíš, co bude časem, abys tam nemusel letět znova