Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější elektřina ve velkém odběru

Zdravím, máte někdo nějaký typ, případně kolik by mohla stát elektřina při velkém odběru? +- 4000kW/h. Někdo mi řekl že při větším odběru se dají zařídit nějaké smlouvy, kde je eletřina levnější než třeba ta co máme obvykle v bytech. Děkuji za každou odpověď a pokud máte na jazyku něco jako: Google neznáš? Ptáš se jak de*il, apod., nechte si to prosím pro sebe :) Děkuji

Nějaké smlouvy píšeš.... to budou asi veřejné aukce elekřiny, upíšeš se na dva roky nějaké firmě, která ti zajistí dodávky za lepší ceny než aktuální co bys dostal v zákaznickým centru energetické firmy. U těch firem je třeba si hlídat sankční podmínky a podmínky za jakých bezplatně smlouvu ukončit a najít si zas nového dodavatele pro další období. První co bys měl udělat je zajít si za svým dodavatelem nebo z jeho ceníků a kalkulaček zjistit, jestli je vhodnější jiný program, s kterým by jsi něco ušetřil.

4MWh/rok je velká nebo energeticky neúsporná domácnost, může to být elektrické topení, bojlery (ohřev vody) atd. já mám roční spotřebu 2MWh=2000kWh/rok. Když se člověk baví o spotřebě elekřiny v domácnosti, tak nejčastěji padnou tyto cifry, často se čerpá z ročních přehledů a faktur, nebo z elektronické verze z klientského účtu. :-)

pre odber elektriny existujú aj zvýhodnené programy pre domácnosti so zvýšeným odberom elektriny/obvykle vhodné pre domácnosti,kde sa neodoberá plyn/ a mesačné preddavky sa delia podla predpokladanej spotreby a aj podla toho,či budeš odoberať normálny,ale bo aj trojfázový prúd,buď spolu alebo len jeden z nich etc...spýtaj sa u poskytovatela el.energie,tam Ti dajú presné informácie.....