Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uznání dokladů

Zdravím,

se známým se dohadujeme ohledně vedlejší činnosti, když podnikám a jsem neplátce DPH, a něco si objednám třeba na internetu, co musím k výkonu činnosti mít, zda musím do objednávky vypsat jméno, sídlo a IČ, nebo jestli stačí jméno a sídlo. Jde o to, abych si to mohl napsat do nákladů. Díky za info.

J. T.

Neplatca DPH s tym nema nic spolocneho.
Neviem ako v CR, ale u nas, aby bol doklad danovo uznany musi obsahovat identifikacne udaje spolocnosti medzi, ktore patri aj ICO. Inymi slovami faktura vystavena na moje meno, kde nie je ICO nie je uznana, ta ista s ICO uz hej.