Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spolupráce s 1188

Zdravím, máme menší dotaz. Přítel se dal na živnost (instalatér) a kontaktovali ho z linky 1188, že prý jsou služby instalatéra v jejich databázi často poptávané. A nabídli spolupráci, že si ho zařadí pod sebe a budou mu dohazovat lidi, kteří na tu linku volají. Ovšem chtějí za toto poplatek zhruba nějakých 5 tisíc nebo kolik, samozřejmě nevratné. Tak váháme, jestli to zkusit nebo jsou to vyhozené peníze. Máte někdo s něčím podobným zkušenost? Minule nám kdosi nabízel něco podobného, akorát s webovkama. Díky za odpověď. //Mimochodem, opravdu nechápu lidi, kteří volají na šíleně drahou 1188//

Neznám nikoho, kdo by takovou drahou linku používal. Ze své zkušenosti ti doporučím, ať si přítel udělá/nechá udělat nějaký www stránky, nebo se alespoň zapíše do katalogu instalatérů třeba na Seznam.cz, protože dnes hodně lidí hledá řemeslníky právě přes internet.