Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Unicredit bank aktivácia karty

Zdravím dnes mi došla poštou kreditná karta od unicredit bank , na pobočke mi povedali že kartu si mám aktivovať na ich infolinke . ALE na online bankingu mi ukazuje že stav karty je aktívny .? Skúšal som ju aktivovať cez online banking v sekcií žiadosti po kliknutí ''uložiť a podpísať'' ma to presmeruje do sekcie ''na podpis'' !?. Funguje im vôbec aktivácia karty cez online banking ? Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

To je presne ten typ otazky, na ktoru mas hladat odpoved priamo u banky a nie na nete.
Odkial mame mi vediet, ci tam nemaju nejaku vyluku, ci si pouzil podporovany prehliadac alebo ci nemenili pravidla v poslednej dobe?
Jeden telefonat do banky to vyriesi.