Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem účet a exekuce

Dobrý den,

potřebuji zodpovědět jednu otázku pro známého.... má několik exekucí a zřídil si účet a potřebuje vědět do jaké doby zhruba exekutoři zjistí, že ho má a zablokují.

moc děkuji za odpověd

Nechápu.

Když se budu chtít vyhýbat exekucím, přece si nezřídím účet na své jméno/r.č.
Pokud budu před exekutorem programově zatajovat příjmy, docela riskuju.

Osobně nejsem ochoten exekuovaným subjektům, snažícím se nějak vyhnout placení svých závazků, jakkoliv pomáhat. Nezaslouží si to.

jednu výplatu stihne pobrat celou, dnes už mu musí nechávat stejně nějaký minimum, takže se k pár šprdlikům dostane tak jako tak.furt lepší aby udělal vítr u něj doma.Ať radši nekouká se tomu vyhnout a hlavně ať si držé práci kde má stabilní výplatu, pak mu dají pokoj.