Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Loterie Lottoland

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli mi někdo ujasní, jak to teda je u nás s Lottolandem. Sazka na ně podávala žalobu, ale zase z tohohle článku mi to vyznívá, že si protiřečí. Sice jsem už u nich sázel, ale určitě se tu najde někdo kvalifikovanější, kdo mi problém osvětlí.
Děkuji

A co chces osvetlit? Ze vsetky netove kasina a podobne spolocnosti maju sidlo na Gibraltare? Ano maju kvoli daniam.
Ze tuzemsnke a kamenne sazkove spolocnosti bojuju proti inym, pretoze im kradnu zakaznikov? Ano bojuju.
Ze statu sa to nepaci, pretoze netove spolocnosti neodvadzaju dane? Ano nepaci a snazi sa proti tomu bojovat.
A teraz este raz...co chces osvetlit?