Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky tarif, dobijeci ?

Zdravim, mohl by mi nekdo poradit co vyjde nejlevneji za pausal? Potreboval bych tak cca 60 sms mesicne, 150 min volani a neustaly pripojeni k netu (viber,whatsapp,skype)...Uvazoval jsem o mobil.cz a stastny tarif od sazky...Nejlepe do 300 kc mesicne...Diky za info

Já mám firemní, za 470, vše neomezeně, 1,5GB dat a po vyčerpání jen snížení rychlosti a jedu dál :-).. Můžu na to vzít až 5 čísel, které se do toho přidají, ale bohužel Vás vůbec neznám... Zeptejte se známých :-)