Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OVB

Zdravím, má někdo větší/delší zkušenost s touhle firmou? Nemyslím klientelu, ale jako pracovník, OSVČ "podnikatel". Lákají na velké peníze, ale určitě to nebude jen tak.. Díky za odpověď :)

Ano, takových je dost, ohledně sportu, "life" atp. :-) Pyramida to přímo není, ty jsou zakázané, ale i tak, hodně lidí na to nadává, mám s něma krátkodobou zkušenost, tak nevím zda pokračovat či ne, páč mě poslední dobou "vedoucí" tlačí do hodně věcí a dost se mi toho nezdá... Každopádně díky za odpověď kluci :)