Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjčka od banky

Zdar, chtěl bych si vzít půjčku od banky na auto.

Pracuji od února 2015 a mám pravidelnou výplatu. Smlouvu mám do konce roku. Od srpna budu možná přecházet do nového a mnohem lépe placeného zaměstnání.

Myslíte, že mi banka dokáže půjčit 150-200k nebo tam ani nemám chodit? :-D

Díkec.

Pokud tam iniciativně nahlásíš, že 31.12. v práci končíš, podle mě ti půjčku nedají. Pokud se tě na to budou ptát a zatajíš to, dopouštíš se (v krajním případě!) úvěrového podvodu. Když mi zaměstnanci nosí z bank papíry na vyplnění, obvykle tam potvrzuji formu pracovního poměru a výši příjmů za x měsíců. Jejich falšování zaměstnanci už jednoznačně podvod je. Obvykle si je zaměstnavatel pro sebe kopíruje. A také z banky občas volají a údaje na žádosti o úvěr si ověřují (nechávám je číst to, co mají a odkývávám jim to, "ano", "ano").

Jak to konkrétně v které bance chodí, nevím.