Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrolor u mediaservisu

Nevím kam bych měl dotaz přesně zařadit, ale jde o peníze tak to asi souvisí i s tímto tématem.

Nějaký ten pátek roznášim jako brigádu letáky u Mediaservisu. Teď mi napsali že bych mohl dělat kontrolora(tedy kontrolora té roznášky), podmínkou je pouze vlastní auto. Chtěl jsem se zeptat, jestli jste to někdo už dělal, tak co mi k tomu můžete přibližně napsat, o čem to je jak se to vyplatí atd. atd.. Díky.

Nedělal jsem to a ani nedělám v Mediaservisu. Obecně - tahle práce spočívá v tom, že se pohybuješ po určité oblasti (zřejmě to určí někdo z vedení firmy, pobočky...) a ptáš se lidí, jestli dostávají ten či onen leták. Pak asi bude potřeba to nějak zpracovat, jako kolik lidí osloveno, kolik dostali leták, kolik nedostalo leták a podobně. Osobně bych na to asi neměl žaludek, otravovat lidi a ptát se, jestli dostali leták Globusu. Hodně lidí ti ani neotevře, hodně lidí tě pošle do řiti...
Důležité je, jestli budou nějak refundovat náklady na provoz toho auta.

O to to je horší že jezdí 2 kontroloři, jeden z mediaservisu a druhý z nezávislé agentury a jezdí spolu(tedy v mém autě bych ho vozil) nejsou výjimkou časté slovní rozepře mezi těmi dvěma kontrolory, protože jeden potřebuje mít kontrolu v pořádku a druhý musí najít nějaké chyby, od toho je placený(najímá si ho zadavatel prospektu..letáků jako ochranu proti sabotování kontroly pouze vykonavatelem(mediaservisem). Takže prdět na takovou práci.