Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stredná škola?

Zdravím chcel by som sa opýtať, čoskoro si budem písať mojú strednu školu teraz som na základnej a chcem sa opýtať lebo naši nevedia či je policajná škola(stredná škola) ak áno tak prosím napíšte

Pokial nechces byt blby policajt nauc sa pracovat s hlavou...tieto informacie si vies dohladat aj sam na nete.
O skole v BA moc neviem, ta povodna v PZ ma na stranke toto.

Zameranie školy a možnosti štúdia:
Pomaturitné kvalifikačné štúdium je denné štúdium pre policajtov (mužov a ženy), ktorí sú absolventmi stredných škôl s maturitou.
Podmienkou nástupu do školy je prijatie do služobného pomeru príslušníka Policajného zboru. Do služobného pomeru prijímajú uchádzačov okresné a krajské riaditeľstvá PZ na základe výberového konania.