Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak to funguje s PayPal ?

Zdravím ! Chtěl bych se zaregistrovat na PayPal abych mohl platit věci online, myslím tím např. chtěl bych si rád koupit nový křeslo atd. vyplatí se to nebo ne ? Děkuji předem za odpověď.

P.S vadí, když mi je 15 let, ale i tak mám kartu ?

No raději bych bych tam převáděl peníze s mé banky.

Zkusil jsem to ale jsem s toho trochu mimo.
Postu byl takovyto.
http://www.penize.cz/nakupy/225341-paypal-pro-zaca tecniky-jak-platit-a-byt-placeni-nejoblibenejsi-vi rtualni-penezenkou
Paypal Account a opište si variabilní kód a číslo účtu, kam peníze pošlete.
Je to na té modré kartě kartě.

Co je variabilní kód? a číslo účtu? a čislo banky?