Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mzda

Dobrý den, mám dotaz ohledně výše mzdy a daní.
Začátkem listopadu jsem zacal pracovat na zakladade DOhody o provedeni prace v jedne nejmenovane firme a zároven jsem do 31.12.2014 byl zamestnám u firmu druhe u ktere jsem mel podepsane danove prohlaseni. od 1.1.2015 jsem ukoncil pracovni smlouvu u druheho zamestnavatele a nechal si ji predelat na smlouvu o provedeni cinnosti. u druheho zamestnavatele jsem byl porad o DPP + jsem tam podepsal danove prohlaseni. kprvnimu zamestnavateli jsem prestal v unoru chodit (nebyla tam prace) a chodil jsem do prace druhe (DPP) ...ovsem v breznove vyplate mi prislo o 4000,- mene nez by melo. rekli mi ze to je kvuli danim. cchtel jsem se zeptat jestli neni nejaka moznost proplaceni ..
Dekuji

na tohle se jako odborník necítím, ale pokud jsi podepsal prohlášení k dani u zaměstnavatele, který ti momentálně NEvyplácí žádnou mzdu, tak na tom "tratíš", protože ostatní zaměstnavatelé ti nemohou dávat daňová zvýhodnění. Na konci roku (s podáním přiznání k DPFO) by se ti to ale mělo vyrovnat a daňový přeplatek bys měl dostat zpět.

Tedy pokud jsem to pochopil správně.