Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plat +premie?

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli je nějaky rozdíl v tom když mám plat 10 000 Kč+5 000 Kč premie(pravidelně každý měsíc) a nebo rovnou plat 15 000 Kč. Co je pro mě výhodnější?
Děkuji

na "prémie" není nárok, jeden měsíc podle výkonu můžete brát 15000,- a po chvilce třeba jen 12564,- a jindy zase 14590,- atd. atd.. záleží někdy na odborech,KS apod.- a vašich pracovních výsledků- pokud jte dostala platební výměr jako že jo,na 10000,- ty vám náleží + co to dostanete navíc-dobrovůle podniku, která může být ve vámi uvedeném rozmezí tj. 1kč až 5000,-.

Jestli je výhodnější to či ono je irelevantní. určitě bych nešel za vedoucím pracovníkem a žádal ho "stálý plat-15000,-" nebo naopak o vyplácení plné hodnoty prémií každý měsíc, zatim neznám nikoho z řad dělnictva komu by to vyšlo.