Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký vybrat účet?

Dobrý den,
potřebovala bych radu. Plánuji si založit účet, jenže nevím co vybrat. Jsem studentkou kombinovaného studia (první rok), se statusem studenta. Nevím jestli bude pro mě lepší, založit si studentský účet nebo běžný. Dále bych potřebovala radu KDE si ho založit. Nejbližší mi je česká spořitelna, ale když jsem se dívala na poplatky atd., přišla mi že patří mezi ty dražší. Zkoumala jsem různé srovnání, ale stále nevím. Potřebuji vybrat (cca 2krát do měsíce), internetové bankovnictví, sem tam zaplatit kartou. Díky za rady a vaše zkušenosti.

ČSOB má od dnešního dne v nabídce běžný účet zdarma (ČSOB Plus Konto, je to na webu) s podmínkou pravidelného měsíčního příjmu na účet min. 15tis.Kč. Zdarma výběry ze všech bankomatů ČR, žádné limity na platební příkazy....
Jo všem velkým bankám už teče do bot. :-D