Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registr dlužníků.

Dobrý den, prosím sdělte mi jaké máte zkušenosti s registrem dlužníků. Před časem jsem ztratil OP. Zdá se, že je vše v pořádku, ale rád bych se přesvědčil, že nějaký filuta nezneužil tyto údaje. Chci se obrátit na registr dlužníků pro všechny případy. Kolega mě sdělil, že pro registraci chtějí tzv. citlivé údaje a že došlo k úniku těchto informací. Nerad bych si přidělal ještě zbytečné obtíže. Děkuji.

SOLUS, BRKI, NRKI to jsou registry ze kterých můžeš podat o výpis. Zbytek jsou podvody. Ale myslim že se bát nemusíš, na úvěr potřebuješ alespoň dva doklady. Navíc pokud jsi občanku hlásil jako ztracenou, tak její číslo je neplatné, takže ikdyby si někdo na tebe něco půjčil, tak máš důkaz, že ty jsi to nebyl. (já už ji taky ztratil, dokonce 2x)