Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Státní podniky v ČR a jejich podíl na HDP

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné dohledat údaje o podílu HDP k jednotlivým státním podnikům. Nemohu nic najít, už si vážně nevím rady.

Pokud chápu správně, mělo by se jednat o tyto podniky:
Budějovický Budvar
Centrum leteckého výcviku
Česká pošta
Diamo
Lesy České republiky
LOM Praha
Palivový kombinát Ústí
Povodí Labe
Povodí Moravy
Povodí Odry
Povodí Ohře
Povodí Vltavy

Je to tak?

Mockrát děkuji za váš strávený čas.

Těch podniků je mnohem víc, např st. podnik DIAMO, ČEZ atd...

dle zákona o svobodném přístupu informací vám i Vámi jmenované subjekty a mnoho dalších tyto informace vydají.

analýzu kterou sháníte si můžete nechat poté zpracovat, nebo např. počkat až to nějaký subjekt udělá a zveřejní.

Žádný podnik není povinen vám zpracovat analýzu podílu na našem HDP, je povinen vám poskytnout údaje, které vám osdobně k tomuhle zjištění napomohou...