Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paypal založený učet, poplatky, nevyhody, riziko?

dobrý večer, založil som si PAYPAL pretože potrebujem niečo kupiť z jednej zahraničnej stranky ktora to vyžaduje. nedavno som založil aj učet v banke konkretne mBank a aktivoval som tam aj platby cez internet ako mi bolo poradené, ale neviem či moj paypal bude fungovať spravne pretože mi hned po pridaní čisla karty napisalo oznamenie že You did not add a credit card.

na mail mi zaroven prišlo toto:
You've added a card to your PayPal account
-------------------------------------------------- --------------------

Dear Matúš Kravec,

On Feb 6, 2015, you added a card ending in 0000 to your PayPal account.

You are receiving this email notification because this email address is listed as the administrative contact email for your PayPal account.

Yours sincerely,
PayPal

tieto dve oznamenia si ale podla mna protirečia, jedna hovori že nepridalo kartu druhy že ano... ako to vlastne na tom paypal funguje?

taktiež mi z karty stiahlo 1€ no nikde som nič neplatil a pokial som vedel tak paypal je predsa zadarmo alebo su tam nejake skryte poplatky?

su aj nejake nevyhody a riziko takehoto platenia cez tuto službu?

Vopred dakujem za pomoc :)

neviem no asi sa mi podarilo to zaplatiť na stranke obchodu banggood mi piše
Order Submitted
Feb/07/2015 02:47:51
Payment Confirmed
Feb/07/2015 02:47:51
Order Processing
Feb/07/2015 02:56:49

a všetky teto tri fázy su odčiarknute ako dokončené už su tam len Shipped - track neodčiarknuté

zase na internet bankingu mi odratalo nejako viac ako som čakal.
mam tam zo včera -1€ od PAYPAL
aj dnes mi tam prišlo -1€ od PAYPAL, vraj to je taká skuška či funguje karta s paypalom no neviem prečo to stiahlo znova, snad to do 24hodín znova pošlu speť ako som čital...

no a odratalo mi aj peniaze za kupený tovar to je v poriadku