Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odejdete od mbank?

Viz. vpravo ve zprávičkách. Nemáte-li obrat kartou 500Kč nebo nějaké půjčky či co, tak vám naúčtují poplatek. Zejména o dovolených apod. se pak ZDARMA účet mBanky nechtěně promění ve zpoplatněný. Moc se mi to nelíbí a sám odcházím. Nehodlám platby hlídat ani po letech znovu vykrmovat banku. Nejvíce mě ale štve, kolik lidí jsem k mbank dotáhl na slova jak je to zadarmo, včetně starších členů rodiny, kteří kartou moc platit nechtějí a teď jim všem budu muset oznámit, že mají zase přejít jinam :(

Nechtějí "černé duše" stejně jako například operátoři (nutno dobít nějaký kredit, jinak zruší číslo) a já se jim nedivím. 500kč měsíčně zaplatit kartou je snad pro uživatele bankovního účtu maličkost. Pokud pro někoho ne,tak má na výběr z X dalších bank...

Dnes je přece spoustu bank na výběr,stačí jen pročíst podmínky a zvolit si tak optimál pro své potřeby.Měl jsem spoustu let českou spořku a cpal jim měsíčně 200,- a víc.Od vedení účtu,příkazy k úhradě,výběr z bankomatu a nevím za co všechno byl jsem u nich asi 25let,takže rozhodování přejít jinam jsem taky pořád odkládal.Nakonec jsem vybral eru od poštovní spořitelny i když na poštu nechodím pokud vyloženě nemusím (fronty,vnucování nesmyslů od pohledů denního tisku,pojištění aj.) tak tento produkt mi naprosto vyhovuje.Vedení účtu zdarma veškeré platby a přesuny na účtu taky zdarma,neomezené výběry z ČSOB a ERA bankomatů,kreditní kartu fungující i pro platby po netu vydali hned k účtu.Era online učet mohu za sebe jen doporučit jediná podmínka pro vedení účtu zdarma je mít zůstatek min 15000,- samo jakmile přijdete vybrat peníze na pobočku nebo zadat nějaké platby na pobočku tak to zaplatíte.Je to vyloženě pro klienty používající elektronické bankovnictví.

Jak uz jsem napsal i do zpravicky, uz jsem byl na pobocce podat vypoved uctu, za 30 dni bude zrusen, pokud nenastane zadny problem, ptal jsem se, jak poznam, ze nenastane zadny problem a urednice se na me usmala.
Takze se za 31 dni zkusim prihlasit na svuj ucet a budu doufat, ze uz nebude existovat a nebudu muset na pobocku mBank jeste jednou.

Kazdopadne jsem rad, ze jsem od tichto amateru odesel a mam ted ucty u FIO a AirBank.
FIO je standard, obcas me dostanou jako kdyz si chci vymenit kartu za bezkontaktni a reknou mi, ze musim na pobocku a kdyz tam prijdu za 3 mesice, tak se me urednik pta, proc jsem si novou kartu nevyzadal pres internet. Tak mu rikam, ze to nejde, ze mi to sami rikali a on rika, to neni mozny, uz mesic nam to funguje. Preci museli 3 mesice zpatky vedet, ze tam tu funkci budou mit, ale tak jinak byl urednik ochotny a kartu hned vyridil, takze jsem jim to odpustil.
AirBank je podle meho momentalne jedna z nejlepsich bank, skvely urok a hodne komunikativni urednici, na dotazy odpovidaji promptne a polopaticky rovnou k veci, coz se mi libi.