Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod peněz na zaraniční učet

Zdravím, chci s zeptat, možná je to totální prodělečná hovadina ale je legální převést si větší obnos na konto do zahraniční banky dle pro mě výhodného kurzu a posléze až to zase výhodný kurz dovolí poslat zpět ? A tímto zhodnocovat vklad ? Nemusí v tom ani figurovat česká měna ale třeba USD/EUR, měny se převádí za měnový kurz střed ? Je to možné nebo to je blbost?

okrem všetkého už tu povedaného,na manipuláciu s devízami mimo cz/sk musíš dodržať devízový zákon/zákony iných krajín/,ktorý obojstranne prestal platiť v určitých veciach len medzi cz/sk,v rámci eu stále platí,že pokial vklad zahraničného vkladatela presiahne určitú čiastku,hlási sa čiastka a identita majitela účtu a všetkých,ktorí vykonávajú pohyby na dotyčnom účte národnej banke a podobným inštitúciám v domovskej krajine majitela účtu kvôli daniam a spol.....takže takýto zárobok by sa velmi lahko mohol predražiť alebo skomplikovať