Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TSU - socialni síť která údajně platí

Co si o tom myslíte? Je to reálné?

Tsu.co je nová sociální síť. Která vám zaplatí za to, že jí používáte. Autoři spojili affiliate systém, výdělek z reklam a sociální síť.

V České Republice je tento projekt úplně nově. Asi 3 dny. V zahraničí je zpřístupněn pro veřejnost přibližně 1-2 týdny.

Registrace jde jen přes ref link, takže kdo by chtěl vyzkoušet....

odkaz_vymazany
AK bude chciet niekto registraciu ozve sa ti cez PM, inak sme na taketo odkazy dost haklivi. (fleg)

Je to prostě jen princip letadla čili pyramidy.Takže přes odkazy sháníš další naivky,kteří na to skočí a budou registrovaní pod Tebou.A vydělávání větších částek za klikání je celé z principu blbost,něco si o tom přečti.Třeba 1 Kč/klik Ti nikdo nedá.Třeba teoreticky ano,naskakuje to na Tvém účtu,ale když mají vyplatit peníze,tak změní podmínky,zvýší cílovou částku pro vyplacení,přestanou posílat odkazy na kliky a nedostaneš nic.Nebo zjistíš,že jsi vydělal tak 20Kč/měsíc.:-)
A kecy,že někdo vydělává měsíčně statisíce a to mu stačí a proto se chce rozdělit s ostatními,spolkne jen málokdo.To by asi nelovil další dušičky.
Podobné nabídky patří rovnou do spamu.
https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=pen%C3%ADze+za +klik%C3%A1n%C3%AD+recenze