Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sháním na zimu pánský tříčtvrťák.

Zkrátka bundu, prodlouženou, aby mi zepředu nefoukalo na.... ani zezadu na (_!_). Ale takové bundy v poslední době nějak nejsou k mání. Rozhlížel jsem se na internetu, našel jsem akorát tohle:
http://www.sportfotbal.cz/treninkove-obleceni-1/zi mni-bundy/zimni-bunda-royal-breeze-l-180.html
Na obrázku to nevypadá špatně a cena se mi zdá až moc příznivá. Ale dnes jsem v tom qelbu byl, mají to jen na objednání.
Nevíte někdo o qelbu, kde by měli tyhle nebo podobné bundy na prodejně v množství, ze kterého bych si mohl vybrat barvu, vyzkoušet velikost a případně nic nekoupit?

Tak včera jsem si tu bundu koupil v jednom obchodě se sportovními potřebami, asi jsem měl štěstí, že tam měli akorát jednu co mi byla a za cenu, že se nemusím bát v ní sednout v tramvaji. Připomněl jsem si reálný socialismus, kdy jsem taky musel zboží shánět a když jsem to (nebo něco podobného) sehnal, měl jsem hroznou radost.