Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fidži-formulář

ahoj,
je tu někdo,kdo už někdy cestoval do Fidži? Při přiletu do země prý se dostává nějaký formulář na vyplněni,abych dostal nějake potvrzeni misto viza, ktere do Fidži češi nemusí mít. Tak by mě zajimalo jestli si pamatujete co v tom formulaři je?jaké otázečky?na internetu jsem ho nenasel a ani zadne blizsi info k němu tak se ptám zde.A take by me zajimalo jestli se za to plati nejaky poplatek,pokud ano tak kolik
predem moc dekuji

lepšie je priamo kontaktovať fidži ambasádu,oni aj pre niektoré krajiny z bezvízového styku žiadajú pri vstupe predloženie výpisu z existujúceho bankového účtu na zdokladovanie dostaku finančných prostriedkov na pobyt,u iných krajín z bezvízového styku stačí vydokladovať dostatok peňazí na spiatočnú cestu domov a takisto pri transféru z určitých krajín žiadajú uhradenie vstupného turistického poplatku 66 usd/v podstate je to rovnaká sadzba ako zakúpenie normálneho turistického víza/,takisto pri prerušení pobytu a opakovanom návrate a pokračovaní v pobyte-tropické slnko v spojení s úradníkmi robí divy a kto má v rukách razítko a formulár....to poznáme aj z domova......