Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem balík s dobírkou vraceni zpět

Ahoj chci se zeptat asi před měsícem sem koupil něco na bazaru balík sem zaplatil dobírkou ale půlka tam toho chyběla asi po měsíci domlouvani se borec konečně odhodlal a poslal to jenže to poslal na dobírku za další 300 na tom smě se ale nedomluvily a já už mu to zaplatil dávno taky jsem mu to napsal ale on nereaguje a tak se chci zeptat co se stane když baliknevyzvednu
balík nevyzvednu jak bude pošta postupovat děkuji za odpovědi

Tak mu zpátky napiš,že pokud by jsi mu to zaplatil znovu,tedy vlastně dvakrát,jednalo by se z jeho strany o bezdůvodné obohacení,což je trestné a Ty to rozhodně nebudeš podporovat,zvláštně když bys byl zároveň poškozenou stranou.A jestli něco zapomněl původně poslat a teď těch 300 korun chce jen za další balení a poštovné,tak je to jeho problém,jak to doručí.Ať to chápe jako reklamaci dodání objednaného zboží,když původní doprava byla jistě v ceně.

Přesně tohle se mu snažím vysvětlit po tom co sem mu to napsal sou to asi 4 dny zatím nepodepsal tak snad se estě ozve no uš mám dost chuť se na to vykašlat a nechat to bejt protože uš mě to fakt nebaví ale zas si říkám že když to tak nechám tak mě příště obere zas

Jestli jsi mu to takhle napsal,že nehodláš balík s dobírkou převzít,tak se na něj vykašli,musí s tím tedy počítat.Jen mu ještě napiš,že Ti stále něco dluží a že to pak případně zveřejníš na všech inzertních portálech jako varování ostatním.A zkus mu tam připsat něco jako:Příště budu objednávat přes svého kamaráda,on je policajt a tak si nějaké šizení nenechá líbit.:-)

když to tak nechám tak mě příště obere zas

-to od něho hodláš fakt nakupovat i nadále?