Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ČS - studentský účet - potvrzení o studiu

Dobrý den!

Předem se omlouvám, je možné, že jsem špatně hledal, ale nemohl jsem vyhledat odpověď na mou otázku ...

K založení účtu u České Spořitelny pro studentský účet je potřeba potvrzení o studiu.

Známý mi říkal, že nesmí být starší jak 30 dní.

Jedno potvrzení jsem si vypisoval na zápise - z 8.7.

Je tedy pravda, že nesmí být straší než těch 30 dní? Uznali by mi to moje potvrzení z 8.7.?

Díky

Pravda ... taky řešení ...

Raději bych tam ale samozřejmě došel už s tím, že si budu jistý, že bude vše v pořádku a vyřeší se to - než se tam trmácet a zjistit, že to nepůjde a vracet se domu.

Proto jsem se ptal - jestli o tom nemá někdo tušení - z vlastních zkušeností.