Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaslání elektroniky do zahraničí

Ahoj lidičky,
možná mne budete mít za blbce , ale bohužel se v tom nevyznám tak se raději zeptám.

Potřeboval bych zaslat balík do zahraničí pomocí české pošty , jednalo by se o zásilku s elektronikou v hodnotě 27 000 Kč , a zasílání na Ukrajinu a potřeboval bych vědět jaké doklady musím vyplnit a vyřídit sám před odesláním nebo jestli se nemusím starat o nic a se vším my pomohou na poště. Nerad bych 20x lítal na poštu a zpátky.

Předem děkuju za rady pokud s tím někdo máte zkušenosti.

Jaký z podvodů ? zatím se ke mne nic nedostalo, ale je fakt, že mi psal včera večer někdo taky a ten je údajně z Nigerie, máš na ten podvod nějaké bližší údaje ?

EDIT1: tak se mi na googlu povedlo něco vyhledat a informovat se na to a řekl bych , že se jedná zrovna o tento případ podvodu, MOC TI DĚKUJU ZA UPOZORNĚNÍ