Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno počet hodin denně

Kolik hodin denně se pracuje v obchodě kde je např. otevírací doba 9:00 - 19:00? to se pracuje 10 hodin denně
(50 hod/týden) nebo se pracuje jen např. 4 dny po 10 ti hodinách (40 hod/týden) a pátý den je volno

Já bych si tipnul, že pokud tam neprodává majitel obchodu, ale zaměstnanec, tak tam není jen jeden, ale patrně se střídají na směny - asi nemají na práci jen prodávání, ale i chystání zboží, úklid po prodejní době, počítání tržby, jednání s dodavateli atd.
Ale v prodejně jsem nikdy nepracoval a třeba se mýlím.