Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mystery Shopping

Ahoj, mátě někdo zkušenosti s mystery shoppingem? Já s tím teprve začínám a ráda bych se dozvěděla víc. Zatím jsem se přihlásila k Retail Consulting (www.rconsulting.cz), protože mi to poradila kamaráda, ale jde to hrozně pomalu, chtějí po mně osobní pohovor, test a ještě k tomu nějaké školení.

pokud z tebe nevytáhnout peníze, tak jen promrháš čas a budeš mít víc zkušeností

jinak tě vyškolí v pořizování konkrétních informací, firmu si někdo zaplatí, aby ji udělala vyhodnocení např. nejčastěji kvality vlastních zaměstnanců, vesměs triviální teatrální záležitost, cílem platící firmy je získat zpětnou vazbu jak si vede a potrestat slabé články či vychválit silné osobnosti firmy