Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyplatí se Lama mobile?

Ahoj, dnes mi volal tzv. agent, krycí jméno +420477071140, nějaká lama, tedy nabízí LAMA mobil.

Po čvrt hodině hovoru jsem se dozvěděl následující (píšu jen to, co je pro mě relevantní, třeba tarif s měsíčním paušálem vynechávám)

Volání za 3Kč/min bez měsíčního paušálu se sekundovou tarifikací. Existuje něco lepšího? Při měsíční spotřebě asi tak 10-20 min.

Internet(na měsíc): 150MB za 100, 500MB 230, 1GB 400. Prý je to rychlé až 21Mbps a používají linky Vodafonu a O2 (asi obě?) A Prý že po vyčerpání se rychlost zpomalí NA TŘETINU.
Existuje něco lepšího?

A na závěr trochu nevšední otázka. Zatím používám pouze předplacené karty , tak tam žádné smlouvy nejsou. Jak vlastně dojde k začátku používání služeb? Agent mi pošle dopis se smlouvou? Nebo je uzavřená telefonicky (kdyby jsme se tak s agentem domluvili)?

Jak je to s číslem? Přijde nová SIM? Nebo dojde k převodu stávajícího čísla?

No ceny jsou dost vysoké, takže bych ti raději doporučil něco jiného.

Třeba konkurenční City Mobile (který je také pod Vodafone) má u sekundovky cenu 1,80,-/minuta. Internet 150MB od 69,-/měsíc...Takže o dost levnější. Navíc mají pěkně poskládané tarify a mají dokonce neomezený tarif nejlevnější na trhu.

Převod také bez problémů - nová SIM karta buď osobně na prodejně v Praze nebo poštou (+49,-).
Vše bez smluvního závazku a do konce června mají i převody zdarma! Jinak se platí 300,- ale po 6 měsících tuto jistinu vrací.
www.citymobile.cz nebo přímo stránka s tarify - tarify