Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Účet u banky (student) - poplatky?

Dobrý den!

Chtěl bych se zeptat, jak je to se zakládáním účtu u banky pokud momentálně nenavštěvuji žádnou školu. Ukončil jsem ji tento rok maturitou.

Jsem stále studentem, a tedy mám nárok na veškeré studentské výhody?
(v autoškole, kterou se chystám momentálně dělat, mi oznámili, že nárok mám)

Čili, pokud si budu chtít založit účet, platím za to vůbec NĚCO?
(Nějaký polatek za založení účtu, nebo poplatky za to, že ten účet mám ...)

Děkuji! :) (jsem v tomto ohledu dost mimo)

Jako student je lepší vybrat banku s hustou sítí bankomatů, pokud je tato preference. Všechny banky si studenty hýčkají a dají jim skoro vše grátis (jen ty cizí bankomaty něco budou stát), protože se většina studentů na konci zaháčkuje právě tam kde byla po celou dobu. Všichni lidi nejsou racionální, aby hledali tu nejlevnější banku.