Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presun výroby do Ázie

Dobrý deň,
píšem bakalársku prácu na tému Vplyv delokalizácie na EU.. a teda presun časti (výroba) alebo celého podniku do nízkonákladových krajín. Moja otázka znie, či poznáte také firmy (najlepšie slovenské/české), ktoré tak učinili a či je možné sa s nimi skontaktovať a získať informácie, ktoré by mi veľmi pomohli.
Akákoľvek odpoveď mi pomože :)
Ďakujem pekne.
S pozdravom Redka.

Hmmm... Vzpomněl jsem si, nějaký pátek už to bude, tak rok nejmíň, spíš dva nebo víc, napadlo mne, že by se mi pro pracovní účely možná hodily otočné přepínače co se používají v ručních šlehačích ETA. Tak jsem tam tehdy volal, jestli by se nějaké nedaly získat. Informovali mne, že tam už se skoro nic nevyrábí, všechno z Číny.