Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem delegát u cestovní kanceláře

Ahoj.. chci se zeptat, chodím momentálně do 9 třídy a přál bych si v budoucnu dělat nějakého delegáta třeba u Exim Tours. Jazyky mi jdou dobře a láká mi to už delší dobu :) . Rád bych věděl co všechno to obsahuje, jestli by mi to uživilo, jaký je třeba mít známky, co všechno umět apod. Byl bych rád za každé dobré info :) předem děkuji

Znám jednoho delegáta cestovky a jeho vlastností je empatie, je velmi otevřený, vstřícný, přátelský. Vím, že je hodně obsazován a jezdí do zajímavých destinací. já osobně ho nemusím, ale obdibuji jak rychle zapadne do cizího kolektivu, s tím se narodil, v žádné škole se toto nedá naučit! Umět cizí jazyky je automatický v turistickém byznysu, o úspěchu rozhoduje jak cizí lidi rychle zaujmout, strhnout je na svoji stranu.