Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám nápad a co mám dál dělat?

Dobrý den, mám takovej nápad co by se snad dal vytvořit a chtěla bych si na to udělat nějakej patent aby mi to někdo nesebral, jenže nevím co to všechno obnáší. Už ten můj výmysl mám namalovanej, popsanej, vymodelovanej z kuličkové plastelíny, už mám vymyšlený asi 2 verze (který se liší v detailech), už to stačí jen zaregistrovat vyrobit a z něčeho zaplatit. Tak by mě zajímalo jak to mám přesně naprojektovat, aby mě s tím neposlali dom třeba. To co mám vypadá jak kresba od děcka ze školky (ale je to podrobně popsaný a dá se snad pochopit o co jde) a pak by mě zajímalo, jak si sehnat investora nebo někoho kdo mi to zaplatí. A co si investoři berou za odměnu za to že dají peníze na nějakej projekt? Nebo šlo by si na to vzít půjčku z banky? ti si berou jen úroky. Předem moc děkuju za odpovědi :)))

Z urovne otazky a popisu napadu odporucam zamestnavat svoju mysel niecim zmysluplnejsim.
Neuznanych geniusov mame plne smetisko dejin, nebud dalsim z nich.
Pripadne skus popisat tu nieco viac o svojom uzasnom napade a mozno po case prides na to, ze az tak uzasny nie je. Vo vedeckych kruhoch sa to nazyva oponentura a je velmi dolezita pri kazdej praci.