Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obchodování na internetu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s obchodováním na internetu(binární opce,komodity apod.) Chtěl bych to vyzkoušet ale nejsem si jistý jestli to není nějaký podfuk. Mohly by jste mi prosím k tomu něco říct? Nějaké Vaše zkušenosti, tipy, triky, a popřípadě na jaké stránce je to nejlepší? Zatím jsem narazil na www.plus500.cz a na ez-trader.eu Děkuji

Obchodování s binárními opcemi podvod není, ale nečekej, že bez nějakého učení strategií budeš úspěšný. Binární Opce vyžadují poměrně dost znalostí (tedy pokud to myslíš s obchodováním vážne). Pokud nevíš, kde začít tak zkus nějaké tipy pro začátečníky a přečti si základní info o opcích, než začneš obchodovat.

plus 500 - můžeš si zkusit zobchodovat těch 500 co ti dají do začátku :-) nevím teda zda stojí za tu námahu (na brigádě si vyděláš víc), ale na první seznámení a test je to ok

ROZHODNĚ však nedoporučuji jakkoliv účet dotovat dalšími skutečnými vlastními penězi, protože ten systém je prostě nastavený tak, že si s tebou prakticky mohou dělat co chtějí a o ty peníze tě nakonec na 99,9999 procent oškubou
Nenechat se ani zmást tím, že se ti třeba zatím daří.. jestli jsem to totiž pochopil správně, mají ten systém velmi dobře vymyšlený tak, že ti v průběhu mění podmínky a to samozřejmě tak, že na tom vždy nakonec proděláš gatě.. jde o to, že neobchoduješ přímo na trhu, ale v jejich jakoby simulovaném prostředí, takže oni stojí proti tobě (co vyděláš oni prodělají), což spolu s tím, že ti mohou měnit podmínky v průběhu času, dělá jejich systém nepoužitelným, doporučuji najít sérióznějšího partnera...
i těch 500 co ti dají mají podmíněno takovými podmínkami, že velmi pravděpodobně nebudeš schopen dojít k jejich splnění, abys je mohl vybrat..